XXXIII. OTDK verseny

Kiemelkedő teljesítményt nyújtottak az Alkotmányjogi Tanszék tudományos diákköri műhelyeinek hallgatói a március 29-31. között Miskolcon megrendezett Országos Tudományos Diákköri Konferencián.

Szívből gratulálunk Balogh Annamáriának, Bognár Katának, Burján Evelinnek, Cseh Kristófnak, Csizmazia Orsolyának, Deáki Dorottyának, Fábián Áronnak, Harza Kingának, Havasi Eszternek, Kiripolszky Michaelának, Kósa Dorottyának, Mráz Attilának, Ormos Kristófnak, Papp Dorottyának, Romsics Richárdnak, Szalai Flórának, Tóth Áronnak és Varga Kálmánnak!
  • Az Alkotmányjog I. tagozatban Balogh Annamária (konzulensek: Dojcsák Dalma és Papp Imre) II. helyezést ért el.
  • Az Alkotmányjog II. tagozatban Havasi Eszter (konzulensek: Papp Imre és Pozsár-Szentmiklósy Zoltán) I. helyezést, Burján Evelin (konzulensek: Kukorelli István és Lápossy Attila) és Mráz Attila (konzulens: Somody Bernadette) különdíjat, Szalai Flóra (felkészítő oktató: Vissy Beatrix) a legjobb opponensnek járó elismerést nyerte el.
  • Az Alkotmányjog III. tagozatban Kiripolszky Michaela (konzulens: Pozsár-Szentmiklósy Zoltán) különdíjat nyert, Bognár Kata (felkészítő oktató: Dojcsák Dalma) pedig a legjobb opponens lett.

Hallgatóink szép számmal szerepeltek a verseny más tagozataiban is, ahol szintén remek teljesítményt nyújtottak.

A csapat felkészítésében a tanszék oktatói közül Bodnár Eszter, Dojcsák Dalma, Kukorelli István, Lápossy Attila, Milánkovich András, Pásztor Emese, Pozsár-Szentmiklósy Zoltán, Somody Bernadette, Szalbot Balázs, Vissy Beatrix, valamint az Alapjogi TDK és a Közjogi Kör tagjai működtek közre.

Comments are closed.